• Ново
22 W 12 H Vertical Gable Vent: Недовршен, нефункционален, мазен бор Gable Vent W Декоративна рамка за лице

22 W 12 H Vertical Gable Vent: Недовршен, нефункционален, мазен бор Gable Vent W Декоративна рамка за лице

Оценка на клиентот:
DEN 4049.12

Износ
Залиха

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Доаѓа комплетно со скрининг на метал за да ги задржи надворешните елементи каде што припаѓаат. Достапно во груба пила или мазна. Може да се обои или да се обои.

Карактеристики

Производи во категоријата

68 W 1 8 H Триаголник Гејбл Вентилак: Незавршен, нефункционален, мазен западен црвен кедар гејбл Вент В декоративна рамка за

DEN 946.40

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.