• Ново
Евошилд СРЦ - Возрасни Ракавици За Вата, Марун-ХХЛ

Евошилд СРЦ - Возрасни Ракавици За Вата, Марун-ХХЛ

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Неверојатно чувство по неверојатна цена. Целосно новите Ракавици За Вата Евошилд СРЦ-1 целосно ја искористуваат целосната синтетичка дланка и четиринасочниот мрежен бекхенд што дише во една од нашите најудобни ракавици за вата досега. Се што останува да се направи сега е да се ископа и да доминира. Дише четиринасочна истегнување мрежа бекхенд. Синтетичка дланка за поголема удобност на чинијата. Ликра гусетс за флексибилност. Неопреновата манжетна ги олеснува прилагодувањата во играта. Силиконско лого За Пренос На Топлина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.