• Ново
- GEEK 6FT USB Кабел За Граѓанин CT-S CT-S310A CT-S310II CTS CT-S CT-S2000PAU-BK CT-S2000PAU-Кој Термички ПОС Печатач

- GEEK 6FT USB Кабел За Граѓанин CT-S CT-S310A CT-S310II CTS CT-S CT-S2000PAU-BK CT-S2000PAU-Кој Термички ПОС Печатач

Оценка на клиентот:
DEN 223.84

Износ
Залиха

CJP-GEEK 6 FT USB Кабел За Граѓанин CT-S310 CT-S310 A CT-S310 II CTS310 CT-S2000 CT-S2000 PAU-BK CT-S2000 PAU-Кој Термички Pos Печатач Ова е Сосема Нова Замена, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (не-OEM). КОНЕКТОР : USB 2.0 Тип Машки За Тип Б Машки. Лесен за носење надвор и употреба. Малата големина обезбедува висококвалитетни перформанси. БЕЗБЕДНОСТ : Нашите Производи произведени со најквалитетни материјали и вклучуваат повеќе паметни карактеристики заштита од неточен напон,краток спој, внатрешно прегревање.Дизајнирани со материјали отпорни на висока температура, отпорни на пламен и отпорни на оган, сите наши производи обезбедуваат крајна заштита за вашите уреди. Забелешка : ве молиме проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тип Ц Кабел За Податоци За Лактот, 8К На 60хз Тип Ц До Тип Ц 100в Брзо Полнење Со Полна Брзина, УСБ-Кабел Од Типот Ц, За Лаптопи,

DEN 143.84

Тип Ц Кабел За Податоци За Лактот, 8К На 60хз Тип Ц До Тип Ц 100в Брзо Полнење Со Полна Брзина, 90° ТИП Ц УСБ Ка�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.