• Ново
Упосао Мини Пренослив Пепелник Модна Личност Легура Плоштад Пепелник Складирање Бо Со Капак За Надворешна Домашна Канцеларија Бело

Упосао Мини Пренослив Пепелник Модна Личност Легура Плоштад Пепелник Складирање Бо Со Капак За Надворешна Домашна Канцеларија

Оценка на клиентот:
DEN 399.84

Износ
Залиха

Спецификација : . Име на производот : мини пренослив пепелник. Материјал : Легура. Боја : Сребрена/Бела/Црна/Жолта/Зелена/Портокалова/Сина/Виолетова. Големина околу : 5, 8cmx5, 5cmx1, 9cm/ (должина x ширина x висина). Тежина околу : 60g/2.1 OZPackage вклучува : . 1 х Материјал За Пепелник : Пепелник изработен од висококвалитетна легура, висока цврстина, силна и издржлива, отпорност на висока температура, добра отпорност на ' рѓа, долг работен век. Изглед : Многу модерен и модерен, едноставен дизајн, мини и компактен, мала тежина, лесно може да се вклопи во вашиот џеб или ранец, лесен за носење и чување. Пренослив пепелник : дизајнот е со капак, може добро да ја скрие пепелта и отпушоците од цигари, нема да ја натера прашината да лета наоколу, да го одржува воздухот свеж. Лесно за чистење : лушпата и внатрешноста се отстранливи, пепелта лесно може да се истури и лесно се чисти пепелникот. Применливи прилики : стилскиот пепелник е погоден за повеќето прилики, како што се патување на отворено, дома, канцеларија или јавни места. Ова е исто така одличен подарок за татковците, пријателите и сите пушачи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јинго Женски Костум Со Два Ревери Комплет Канцелариски Бизнис Свечена Јакна Со Долги Ракави Костум За Панталони Со Тенок Фит

DEN 79.84

80"Length : 67cm / 26 И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа.31"Size : XXLBust : 106cm / 41 лесна

Танцувањемангус Бебе Девојки Мало Дете Деца Облека За Ноќта На Вештерките Возбудува Блузи Со Долги Ракави Разгорени Панталони

DEN 1.00

Големина Водич : Големина(См) 80 Врвови Должина : 34 Биста : 52 Панталони Должина : 44 Половината : 40 Возраст : 121

Кајануо Обични Панталони За Мажи Расчистување Машки Панталони Машко Секојдневно Копче Отворете Директно Еднобојни Панталони

DEN 175.68

Машко Секојдневно Копче Отворете Директно Еднобојни Панталони Функција : Season Сезона : сите Панталони по

Шорцеви Со Висок Струк Шорцеви За Обликување На Телото Со Висок Струк Шорцеви За Обликување На Телото Жени Шорцеви За Обликување

DEN 1.00

шорцеви со висок струк шорцеви за обликување на телото Со висок струк Женски Шорцеви За Обликување На Т�

Симплмасигени Женски Есенски Џемпер Врат На Екипажот Со Долги Ракави Цврст Плетен Клиренс Женски Лабав Плетен Џемпер, Удобен

DEN 655.84

Повеќе Избори Се Во Simplmasygenix, Кликнете овде.Женски Нов Лабав Џемпер Ракав Кошула Плетени Врвовикарактер�

Женски Тимови Мека Дневна Ленен Резервоар Квадратни Вратот Култура Врвот Широк Нога Панталони Во Собата Појавување Облека Костим

DEN 463.84

67 "Должина : 53см / 20.22 "Должина : 104cm / 40.24 "Должина : 54см / 21 Големина.26" Половината : 80см / 31 : Големи САД : 8 ВЕЛИК

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.