• Ново
Женски Панталони Џогери За Џогирање Еластична Половината Лента За Глуждот Дополнителна Пената Додавајќи Тренерка Женски Панталони За Панталони

Женски Панталони Џогери За Џогирање Еластична Половината Лента За Глуждот Дополнителна Пената Додавајќи Тренерка Женски Панталони

Оценка на клиентот:
DEN 267.52

Износ
Залиха

Женски Панталони Џогери За Џогирање Еластична Половината Лента За Глуждот Дополнителна Пената Додавајќи Тренерка Женски Панталони За Панталони Спецификација : Тип На Предмет : Панталони Со Ленти За Глуждот Материјал : Карактеристики На полиестерски влакна : тип, еластична половина, лента за глуждот, секојдневна, чиста боја, додавање дополнителна пената.Употреба : Обичните панталони се погодни за секојдневни, празници, домашен живот, спорт, празници, канцелариска работа и секојдневен живот.Појавување : Овие панталони се совршени за секојдневни чевли итн. Тие можат да се совпаднат со тесен врв, кошули за тело, дуксери итн. Тие се задолжителен разноврсен модел.Водич за перење : машина за перење со ладна вода, без белило, виси за сушење.Големина : Прибл. С, Должина 103см / 40.6 инчи, Колк 112см / 44.1 инчи, Половината 65-85см / 25.6-33.5 инм, Должина 104см / 40.9 инчи, Колк 117см / 46.1 инчи, Половината 70-90см / 27.6-35.4 инл, Должина 105см / 41.3 инчи, Колк 122см / 48ин, половината 75-95см / 29,5-37,4 инкс, должина 106см / 41,7 инчи, колк 127см / 50ин, половината 80-100см / 31,5-39, 4ин2хл, должина 107см / 42,1 инчи, колк 132см / 52ин, половината 85-105см / 33,5-41,3 во пакет листа : 1 х Панталони Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја големината на сликата при изборот.2. Рачното мерење може да има грешка од 0-1 см. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.3. Поради различните инструменти, бојата на прикажаната слика е малку поинаква. 4. Ако панталоните се збрчкани при пристигнувањето, ве молиме не грижете се, тоа може да биде предизвикано од превоз.5. По миењето и бесењето, можете да ги отстраните брчките. 6. Ви благодариме многу што ги избравте нашите производи, нема да зажалите!7. Овие панталони се задебелени и додаваат дополнителна пената, па ако имате потреба или нема потреба од поврзани аспекти, ве молиме размислете пред да купите. Еластична Половина : Нашите панталони се дизајнирани со еластична половина. Овој дизајн ги прави панталоните подобро да одговараат на вашето тело, што ги прави поудобни кога вежбате или излегувате, додека нашите панталони исто така вклучуваат дополнителна пената за да ве стопли. Изглед на Чиста Боја : панталоните се чиста боја, модерни и секојдневни, а целокупниот изглед е едноставен и јасен, што го прави вашиот натпревар поприроден и координиран.

Карактеристики

Производи во категоријата

Dianli Womens Поставува Женски Трендовски Облеки Со Кратки Ракави Преголеми Слаби Соодветни Салонски Комплети Пријатна Салонска

DEN 2.33

35 "Половината : 7090см / 27 ИЗЈАВА : целата наша облека Е наменета За Азиска фигура, што значи дека би била пом

Минијатурни Црвено Вино Барел Постави винарска Визба декорација Паб Бар Декор Партија Материјали Со Тапа И Вино Стакло

DEN 3.33

Опис Вистински дизајн со одлична изработка Одличен додаток на секоја традиционална мини куќа, одлична �

Лице Завој Кревање Лице Завој Кревање Лице Кревање Тенок Појас За Лице Здравствена Заштита Слабеење Појас За Лице Обликувач

DEN 103.52

лице завој кревање лице завој Кревање Лице Кревање Тенок Појас За Лице Здравствена Заштита Слабеење По�

Повторете 24к Златни Листови Чист Вистински Лист За Јадење За Лице Златен Лист За Готвење Колачи И Чоколади Декорација Здравје

DEN 1.67

Карактеристики : Тип : Занаетчиска Хартија Материјал : имитација златна фолија хартија Големина на паке

Хуачен Женски Обичен Без Ракави Неприлагодлив Ремен За Рамо Денот На Независноста Печатење Печатење Комбинезон Лабави Панталони

DEN 495.20

Женски Секојдневен Без Ракави Неприлагодлив Ремен За Рамо Ден За Печатење На Печатење Комбинезон Лабав

Женски Секојдневен Летен Печатен Комбинезон Без Ракави Лабава Еднобојна Удобна Лента Лабав Џебен Џеб Моден Комбинезон За Жени

DEN 1.00

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

5.5W 8.5 H Носителот На Знакот Двострано На Прозорецот Монтирање Фото Известувања Мал Документ Внатрешен Надворешен Вшмукување

DEN 383.84

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Корнеили Тацити Опера Опера Де Тацит; текст латински реву и публи дапрес лес травау лес плус ја цитира критиката на коментарите

DEN 0.67

Кожено издание Јазик : Латински Волумен : в 2 Кожно Врзување На 'рбетот и Аглите со печатење На Златни лис�

јсаирл Комбинезони За Жени Облечени, Модни Жени Секојдневен Принт Комбинезони Со Ремени Со Копчиња За Рамо Широк Џебен Панталон

DEN 2.00

Совршен комбинезон за вашето лето 95% полиестер, 5% спандекс, удобен за носење ✿женски палацо панталони в�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.