• Ново
вендунид поло маици за мажи Машка Летна Лежерна Маица На Отворено Плус Големина Спорт Брзи Суви Врвови За Дишење Бела ХХХХХХЛ

вендунид поло маици за мажи Машка Летна Лежерна Маица На Отворено Плус Големина Спорт Брзи Суви Врвови За Дишење Бела ХХХХХХЛ

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : L = САД/еу = ГОЛЕМИНА : м = биста : 96-106см/37,8-41,7" = должина : 65см/25,6" = Ракав = Должина : 19,5 См/7,7". Големина : XL = САД/ЕУ = Големина : L = Биста : 100-110cm/39.4-43.3 "= Должина : 67cm/26.4 " = Ракав = Должина : 20cm/7.8". Големина : XXL = САД/ЕУ = Големина : XL = Биста : 104-114cm/40,9-44,9 "= Должина : 69cm/27,2 " = Ракав = Должина : 20,5 см/8,1". Големина : XXXL = САД/ЕУ = Големина : XXL = Биста : 108-118cm/42.5-46.5 "= Должина : 71cm/28.0 " = Ракав = Должина : 21cm/8.3". Големина : XXXXL = САД/ЕУ = Големина : XXXL = Биста : 112-122cm/44.1-48.0 "= Должина : 73cm/28.7 " = Ракав = Должина : 21.5 см/8.5". Големина : XXXXL = САД/ЕУ = Големина : XXXXL = Биста : 116-126cm/45.7-49.6 "= Должина : 74.5 cm/29.3 " = Ракав = Должина : 22cm/8.7". Големина : XXXXXL = САД/ЕУ = Големина : XXXXL = Биста : 120-130cm/47.2-51.2 "= Должина : 76cm/29.9 " = Ракав = Должина : 22.5 см/8.9". Големина : XXXXXL = САД/ЕУ = Големина : XXXXXL = Биста : 126-136cm/49.6-53.5 "= Должина : 77cm/30.3 " = Ракав = Должина : 23cm/9.1". Големина : XXXXXXL = САД/ЕУ = Големина : XXXXXXL = Биста : 132-142cm/52.0-55.9" = Должина : 77cm/30.3" = Ракав = Должина : 23.5 cm/9.3" Поло Маици За Мажи Машки Кошули Хавајска Кошула За Мажи Кархарт Маици За Мажи Војна На Ѕвездите Кошули За Мажи голф КОШУЛИ ЗА МАЖИ МАШКА МАИЦА БЕЛИ МАИЦИ ЗА МАЖИ МАИЦИ ЗА Мажи маици со долги ракави маици за мажи маици за мажи пакет Колумбија Кошули за мажи машки поло маици Лакост Кошули за мажи компресивни кошули за мажи маици во стилот на грофтање За Мажи. Машка Летна Лежерна Маица На Отворено Плус Големина Спорт Брзи Суви Врвови За Дишење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено Совпаѓање со вашите омилени црни панталони, тексас фармерки итн. 4.Погоден за сите видови спортови, како што се кошарка, трчање, фитнес итн. 5.Секојдневен, Спорт, удобност и дишење. Сигурен сум дека ќе ви се допадне. Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето Пол : Мажи Повод : Секојдневен, Спортски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Чист Стил На Боја : Секојдневен, Моден, надворешен ракав должина : Краток Ракав Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Еез Мажи Топ блуза.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летна Продажба Обични Комбинезони За Женски Женски Комбинезон Со Кратки ракави Со Еден врат Секси Трендовски Темперамент Широки

DEN 1.33

Женска Мода Плус Големина В Врат Јазол Леопард Печати Широк Комбинезон За Нозе ве Молиме проверете Ја Т

Жена Мода Боја Појавување На Долги Ракави Плетени Кардиган Лабави Врвови Блуза Џемпер Зимски Палта За Жени Облечена Секојдневна

DEN 80.00

Жена Мода Боја Појавување На Долги Ракави Плетени Кардиган Лабави Врвови Блуза Џемпер Карактеристики :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.