• Ново
Контрола На Квалитетот на производството-Опрема Висат-Ознака на

Контрола На Квалитетот на производството-Опрема Висат-Ознака на

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.ЈАСНО КОНЦИЗНО ОБЕЛЕЖУВАЊЕ : ознака или класификација НА материјалот за квалитет на опремата : Густа залиха од 13 картички со засилена дупка за удирање со помош на лепенка од кафеави влакна промовирајте издржливост стандардна ГОЛЕМИНА : измерете 2 5/8" х 5 1/" со врвни 2 агли се уредно исечени за да избегнете преклопени агли направени во САД : се дизајнирани и произведени овде во САД 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Ако не сте ТОТИ ЗАДОВОЛНИ со се испрати м назад за целосна контрола на квалитетот на производството наплата - опрема ВИСАТ-таг - пакет од 100 (поради инспекција).

Карактеристики

Производи во категоријата

Сопствена Лента Fall Square Плоштад Стаклена Фиока Рачки Копчиња Влече Со Завртки За Кујнски Кабинет Кабинет За Бања Кабинет

DEN 383.84

Дали сакате да го направите вашиот мебел лесен за употреба и освежен? Дали сакате брзо да ја пронајдете �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.