• Ново
Мотеа Косилка За Трева Карбуратор Замена Градинарски Алат За Бригс Стратон 495951

Мотеа Косилка За Трева Карбуратор Замена Градинарски Алат За Бригс Стратон 495951

Оценка на клиентот:
DEN 460.64

Износ
Залиха

Функција : 1. Сигурни делови за замена на карбураторот, стабилни перформанси, безбедни и сигурни, може да се користат долго време.2. Тоа може да биде совршено погодно за 498298 495426 692784 49595.3. Совршен додаток за градинарски алат, извонредна изработка, може да го продолжи животниот век на машината.4. Карбураторот прифаќа метален материјал со висока цврстина, кој е издржлив, отпорен на абење и отпорен на корозија.5. Методот на инсталација и замена е едноставен, а редовната замена може да ги подобри перформансите на косилката за трева.Спецификација : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Карбуреторматеријал : Металапликација : Погоден за 498298 495426 692784 495951тежина : Прибл. 408г / 14.4 Озпроизвод Големина : Прибл. 17.2х14см / 6.8х5. 5инпакувана Листа : 1 х Карбуратор1 х Торба Со Додатоци (3 парчиња)Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 0-2 см грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. Сигурни делови за замена на карбураторот, стабилни перформанси, безбедни и сигурни, може да се користат долго време. Тоа може да биде совршено погодно за 498298 495426 692784 49595. Карбураторот прифаќа метален материјал со висока цврстина, кој е издржлив, отпорен на абење и отпорен на корозија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Комбинезон Комбинезони Без Ракави Лабава Крпеница Со Џебови Цветни Печатени Широки Нога Во Целина Пролет Лето Секојдневен

DEN 199.52

Големина : С Половината : 92см / 36,22" Колк : 120см / 47,24" Должина : 144см / 56,69" Големина : М Половината : 96см / 37,80" Кол

Корнеили Тацити Опера Опера Де Тацит; текст латински реву и публи дапрес лес травау лес плус ја цитира критиката на коментарите

DEN 0.67

Кожено издание Јазик : Латински Волумен : в 2 Кожно Врзување На 'рбетот и Аглите со печатење На Златни лис�

Комбинезони со Големина аусист Плус За Жени, Секојдневен Ладен Комбинезон За Рамо, Комбинезони За Суспендирање На Копчиња За

DEN 3.00

Прилики : Секојдневниот живот, датира, партија, канцеларија, плажа, одмор,клуб облека,летна плажа, дома н�

Повторете 24к Златни Листови Чист Вистински Лист За Јадење За Лице Златен Лист За Готвење Колачи И Чоколади Декорација Здравје

DEN 1.67

Карактеристики : Тип : Занаетчиска Хартија Материјал : имитација златна фолија хартија Големина на паке

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.