• Ново
2-Пристаниште Двојна Врска Дви И Дисплеј Квмп Комплет

2-Пристаниште Двојна Врска Дви И Дисплеј Квмп Комплет

Оценка на клиентот:
DEN 8768.00

Износ
Залиха

Дви резолуција со двојна Врска : (2560 х 1600). Поддржува ТАСТАТУРИ MAC и Sun. Решението DVI СО Двојна Врска и Displayport KVM овозможува без напор контрола над 2 DVI или Display Port компјутери со користење на ЕДНА USB тастатура, USB глушец и два монитори.0 периферни порти за асинхроно споделување НА USB уреди помеѓу вашите компјутери. Технологија ЗА Динасинк НА ЈОГЕАР : Се Сеќава на конфигурациите на мониторите при префрлување2. КВМП вклучува порта за аудио и микрофон од 3,5 мм 2,1; совршен за како десктоп решение. HDCP Во согласност. УСБ-центар со напојување може да биде прикачен на периферните порти за дополнителна функционалност. Quad View (Dcc Режим) - кога поврзувате две GCS1642 единици заедно. Овој пакет е совршен за домашна канцеларија или мал / среден бизнис, бидејќи нуди флексибилност при изборот помеѓу DVI и/или Display Port компјутери. Покрај тоа, Динасинк НА IOGEAR се сеќава на идеалната резолуција и стапката на освежување на вашиот монитор (EDID), што овозможува истовремено подигнување на сите ваши компјутери, префрлување напред-назад помеѓу компјутерите и сѐ уште одржување на идеалните видео поставки на мониторот.4 Во Согласност Со Решение За Plug-N-Play, без софтвер или инсталација На Драјверот неопходна напојувана Со Излез На Дисплеј - не е потребен надворешен адаптер за напојување. Приклучок-N-Play-не е потребна инсталација на софтвер. Компјутерско префрлување преку копчиња на предниот панел,копчиња или глувче3. Оваа Двојна Глава со 2 Порти (Двојни Монитори) СО ДВОЈНА Врска DVI KVMP, исто така, има две USB 2. Поврзете, Префрлете се и Споделете ГО двојниот Монитор НА IOGEAR со ДВОЈНА Врска DVI KVMP СО Комплет За Адаптери е решение За Plug-N-Play, елиминирајќи ја потребата за преземање на кој било софтвер или драјвери. Нудејќи комплетно решение надвор од кутијата, ОВОЈ КВМП СО двојна глава е директно решение за компјутерски прекинувач ЗА DVI и Display Port врски. Комплетна емулација на тастатура и глувче за подигнување без грешки и префрлување во реално време.2-Двоен Монитор Со Двојна Врска DVI / Display Port Kvm Прекинувач DVI И пакетот Display Port на DISPLAYPORT е совршен додаток за професионалци на кои им е потребна флексибилност на DVI и displayport врски. Вграден USB 2. Искористете ги целосно вклучените активни адаптери за да имате комбинација од DVI и/или displayport компјутерски интерфејси, КАКО И 4k видео резолуција. Резолуција 4К УХД : (3840х2160)1.1 стерео звук-Целосен бас одговор и поддршка за микрофон. Пакет : 1 x 2-Порта Двоен Монитор Дви КВМП Прекинувач 4 x Активен Дисплејпорт До ДВИ Адаптери (GDPDVI4 KA) 2 x Двојна Врска DVI-D KVM Кабли 2 x Двојна Врска DVI-D Кабли 1 x Адаптер За Напојување 1 x Водич За Брз Почеток 1 x Гарантна Картичка. Сподели 2 монитори, тастатура и глушец помеѓу 2 DVI ИЛИ Display Port компјутери. Флексибилна висока Резолуција Додека дви квмп прекинувачот со двојна Врска со 2 Порти поддржува природна резолуција до 2560 х 1600, овој прекинувач со двоен монитор исто така може да поддржува до 4 K UHD 3840 x 2160 HDMI монитори2 и графички картички. Претворете го Вашиот Дисплеј Во DVI користејќи го вклучениот Активен Дисплеј Во DVI Адаптери Поддржува до 3840x2160 @30hz резолуција заснована на можности за извор И монитор Компатибилен СО Amd Radeon Eyefinity Графички Единици За Обработка (Графички Процесори) Display Port 1.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спортски Машки Стапала Тренд Чипка Со Џебови Панталони Дишечки Панталони Боја Врзи Хмељ Цврсти Модни Машки Панталони Истегнување

DEN 1.33

Стил : Мода 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 3.Погоден за камп

Законот за проширување на трговијата од 1962 година. Извештај за придружба На Х. р. 11970, предлог-закон за промовирање на општата

DEN 1012.32

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Глонме Дами Плисирани Лабави Исечени Врвови Миди Здолниште Еднобоен Празник Двослоен Цветен Принт Здолништа Со Резервоари За

DEN 3.00

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Резервоар Здолниште Во Собата,Жени Висок Половината Здолништа Блузи,

Машки Секојдневни Шорцеви Преголема Удобна Плажа Лабава Еластична Половината КОСТИМ ЗА Капење 3д Печатена Машка Шема Машка Облека

DEN 335.84

Ултра Лесна Ткаенина : Машките печатени шорцеви се изработени од висококвалитетни материјали, меки, при

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.