• Ново
Хестингс филтри - кабината воздух елемент Аф2429

Хестингс филтри - кабината воздух елемент Аф2429

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Филтер За Воздух во кабината (АФ2429) од Хестингс. Локација : Внесување Свеж Воздух. Големина : 8 17/32 "Х 6 3/16" Х 1 11/32". Овој филтер е специјално дизајниран и произведен за да се намали количината на загадувачи и честички во воздухот што влегуваат во кабината со фаќање прашина, полен и други загадувачи во воздухот. Исполнување на ое стандарди и спецификации, производот обезбедува прецизно вклопување и одлични перформанси. ХЕСТИНГС АФ2429-Филтер За Воздух Во Кабината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените Поставува Облека На Дозвола, Плус Големина Памук Лен Еднобојна Ревер Копче Надолу Краток Ракав Кошули И Висок Половината

DEN 2.33

Жените Поставува 2 Парче Облека На Дозвола, Плус Големина Памук Лен Еднобојна Ревер Копчето Надолу Крат�

Завршува де Дуклос, историограф Де Франс, секретарот перпетуел де Л ' Академија франсоа ... рекејли истурете ла премиер фоа,

DEN 0.67

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.