• Ново
Пејакидсаа Жените Летна Облека Цвеќиња Печати Кратки Ракави Култура Маици Блузи + Шорцеви Секојдневен Спортски Носат Костуми

Пејакидсаа Жените Летна Облека Цвеќиња Печати Кратки Ракави Култура Маици Блузи + Шорцеви Секојдневен Спортски Носат Костуми

Оценка на клиентот:
DEN 195.52

Износ
Залиха

Големина Шема : . Големина (см). S t Tops Должина : t46 t Bust : t74-88 tsleve : t14 Tpants Должина : t27 пресврт : t60-68 t Hip : t82-94. М t Tops Должина : t47 t Bust : t78-92 tsleve : t14, 5 Tpants Должина : t27, 5 пресврт : t64-72 t Hip : t86-98. L Ttops Должина : t48 t Bust : t82-96 tsleve : t15 Tpants Должина : t28 пресврт : t68-76 t Hip : t90-102. Големина (инч). S t Tops Должина : t18. 11 t Bust : t29. 13-34. 65tsleve : t5. 51 Tpants Должина : t10. 63 пресврт : t23. 62-26. 77t Hip : t32. 28-37. 01. М t Tops Должина : t18,50 t Bust : t30, 71-36, 22tsleve : t5, 71 Tpants Должина : t10, 83 пресврт : t25, 2-28, 35t Hip : t33, 86-38, 58. L Ttops Должина : t18.90 t Bust : t32. 28-37. 8tsleve : t5. 91 Tpants Должина : t11. 02 пресврт : t26. 77-29. 92t Hip : t35. 43-40. 16. Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Полиестер. Боја : Повеќебојна. Шема : Цветни Печати. Стил : Модерен. Јака : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Кратко. Големина : С/М/Л. Применлив Пол : Женски. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 х Маица. 1 х шорцеви. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3. Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Квалитетен Материјал : Изработена од полиестерска ткаенина, облеката е мека и пријателска за кожата, лесна, дише и мазна, удобна за носење. Стилски Дизајн : комплет Шорцеви со Цветни принтови, маица со кратки ракави со кружен врат, еластични шорцеви за половината, секојдневни и модни. Прилики : двете парчиња соодветни поставени за лето, секојдневниот живот, домот, слободното време, викендот, патувањето, излегувањето, улицата итн. Три Големини : С/М/Л, погоден за жени со различни форми и фигури. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Содржина на пакетот : 1 х маица, 1 х шорцеви. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јивот Машки Комбинезон Со Патент Со Качулка Нејасни Пижами Панталони Поставува Царинење Цврста Зимска Топла Облека За Спиење

DEN 2.00

Меките, Удобни И Дишечки Машки Комбинезони се изработени од висококвалитетна ткаенина, издржливи и пог�

Дизајн На Пар Палец Еластични Манжетни Ракави За Јавање Везови Печатење Лето Лабава Крема За Сончање Возење Мраз Свилени Ракави

DEN 191.84

Опис : продолжување на дизајнот помага ефикасно да ги заштитите рацете и раката од сонцето Дизајнот на п

Kidsуалај Деца Возрасни Станови Платно Танцување Чевли Лизгање На Балетски Чевли Дише Лесен Танц Папучи Пракса Балети Сплит

DEN 1310.08

Опис : Пол : Девојки, Деца, Жени, Дами, Возрасни, Младински Стил : Балетски Чевли, Чевли За Танцување, Чевли

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.