• Ново
Заштитна фолија за TRACKPAD LIFEBOOK UH B Uh B Заштитник За Преклопување OPUH75B1TP 12

Заштитна фолија за TRACKPAD LIFEBOOK UH B Uh B Заштитник За Преклопување OPUH75B1TP 12

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Компатибилни модели : Wacom Cintiq 13hd допир/13 HD; Содржина : 1 lcd лист за заштита на екранот;површината на листот на овој производ е специјално обработена за да создаде отпор при пишување со игла. Во споредба со цртањето директно на стаклената површина на компатибилните уреди, врвот на пенкалото може да се истроши побрзо. Ве молиме имајте предвид дека некои од моделите се направени исклучиво За Јапонскиот пазар, па оттука спецификациите и јазикот на интерфејсот се На Јапонски И не можат да се сменат на друг јазик. Исто така, напонот е усвоен За Јапонски стандард ~ 100 V. ## За нас. сакате.ип Ад (групна компанија На Јаху Јапонија), водечки прекуграничен е-трговец на сите Видови Јапонски производи. Ние ги снабдуваме сите производи од официјални дистрибутери или производители]. ## Информации За Испорака Во Странство. Бидејќи ова е производ за испорака во странство, може да потрае до 2~5 работни дена за да се испрати. Сепак, може да има мало одложување во зависност од локалниот статус на испорака и царинските процедури. ## Гаранција. Бидејќи овој производ е произведен За Јапонски пазар, гаранцијата не е поддржана во вашата земја. ## Напон. За електронска опрема, се препорачува да се користи трансформатор за секој случај. Тоа е затоа што електронската опрема За Јапонија е дизајнирана да се користи НА 100 V. (некои производи се глобално компатибилни.) Заштитна фолија за TRACKPAD LIFEBOOK UH90 / B1 / UH75 / B1 Заштитник ЗА Преклопување OPUH75 B1 TP / 12.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хуачен Женски Обичен Без Ракави Неприлагодлив Ремен За Рамо Денот На Независноста Печатење Печатење Комбинезон Лабави Панталони

DEN 495.20

Женски Секојдневен Без Ракави Неприлагодлив Ремен За Рамо Ден За Печатење На Печатење Комбинезон Лабав

Машки и Момчиња Велигденски Хавајски Кошули Велигденски Принт Со Кратки Ракави Копче За Печатење Надолу Хавајска Кошула Кошули

DEN 3.00

Спецификација : Марка : Фник Стил : Секојдневен, Гроздобер Тип На Ракав : Краток Ракав Јака : Рашири Јака Т

Доказ Кученце Вода Чизми Снежни Отпорни Дожд Чевли Миленичиња Зимски Кучиња Чевли Миленичиња Материјали Велосипед Приколка Куче

DEN 2.67

Заштитете Ги Стапалата На Миленичињата Од Оштетување Предизвикано Од Врвот На Стаклото, Камењата, Нокт�

Комбинезони борниу За Жени, Летни Удобни Секојдневни Шорцеви За Суспендирање Со Еднобојни Џебни Комбинезони Со Комбинезони Жени,

DEN 287.68

Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен, Половер, Цврст, Ромперс,Комбинезони,Секојдневна Облека,

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.