• Ново
Танцувањемангус Бебе Девојки Мало Дете Деца Облека За Ноќта На Вештерките Возбудува Блузи Со Долги Ракави Разгорени Панталони Со Ѕвонче Облека Во Собата

Танцувањемангус Бебе Девојки Мало Дете Деца Облека За Ноќта На Вештерките Возбудува Блузи Со Долги Ракави Разгорени Панталони

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Големина Водич : Големина(См) 80 Врвови Должина : 34 Биста : 52 Панталони Должина : 44 Половината : 40 Возраст : 12-18 Месеци 90 Врвови Должина : 36 Биста : 54 Панталони Должина : 47,5 Половината : 42 Возраст : 18-24 Месеци 100 Врвови Должина : 38 Биста : 56 Панталони Должина : 51 Половината : 44 Возраст : 2-3 Години 110 Врвови Должина : 40 Биста : 58 Панталони Должина : 54.5 половината : 46 возраст : 3-4 Години 120 Врвови Должина : 42 Биста : 60 Панталони Должина : 58 Половината : 48 Возраст : 4-5 Години Големина(Инчен) 80 Врвови Должина : 13.39 Биста : 20.47 Панталони Должина : 17.32 Половината : 15.75 Возраст : 12-18 Месеци 90 Врвови Должина : 14.17 Биста : 21.26 Панталони Должина : 18.70 Половината : 16,54 возраст : 18-24 Месеци 100 Врвови Должина : 14,96 Биста : 22,05 Панталони Должина : 20,08 Половината : 17,32 Возраст : 2-3 Години 110 Врвови Должина : 15,75 Биста : 22,83 Панталони Должина : 21,46 Половината : 18,11 Возраст : 3-4 Години 120 Врвови Должина : 16,54 Биста : 23,62 Панталони Должина : 22.83 половината : 18.90 Возраст : 4-5 Години Содржина На Пакетот : 1 Блузи+ 1 Материјал За Панталони : Овој Комплет Од Костум Е Изработен Од Висококвалитетна Памучна Ткаенина, Што Ќе Направи Вашите Деца Да Се Чувствуваат Меки, Удобни И Да Дишат. Дизајн : Едноставен стил, кружен врат и врвови со долги ракави, панталони со висок струк, цртани модели на духови, кои се убави и модерни. Прилики : овој комплет за костуми е совршена облека за вашите деца во лето иumn, како што се патување, шопинг и така натаму. Големина : комплет облека за девојчиња одговара 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години.Ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината во описот на производот пред да нарачате. Содржина На Пакетот : 1* Блузи+ 1* Панталони.

Карактеристики

Производи во категоријата

Секси Танц Кутре Миленичиња Кревет За Затоплување Душеци Фланелен Врвот Куќа Влошки Кадифен Одење Отстранлив Преносни Меки Ќебиња

DEN 0.33

Specifications : Material : PPCotton Size : L : 66x50cm / 30.71x13.78"XL : 80x60cm / 30.71x13.78"2 XL : 95x72cm / 30.71x13.78"3 XL : 110x82cm / 30.71x13.78"Color : Роза Црвена, С�

Корашан Женски Прилагодлив Комбинезон За Ремени За Шпагети Цветен Принт Кратки Панталони Растегливи Двојни Џебни Лабави Летни

DEN 1.67

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.