• Ново
Жена Мода Боја Појавување На Долги Ракави Плетени Кардиган Лабави Врвови Блуза Џемпер Зимски Палта За Жени Облечена Секојдневна Јакна Зимска Облека

Жена Мода Боја Појавување На Долги Ракави Плетени Кардиган Лабави Врвови Блуза Џемпер Зимски Палта За Жени Облечена Секојдневна

Оценка на клиентот:
DEN 80.00

Износ
Залиха

Жена Мода Боја Појавување На Долги Ракави Плетени Кардиган Лабави Врвови Блуза Џемпер Карактеристики : 1.Карактеристики : Џемпер,кардиган,Долг Ракав,Секојдневни врвови,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн. 2.Материјал : Акрилик. 3.Специјалниот дизајн На Џемпер го прави посекси и попривлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состанок, Забава, Работа, Домашен Одмор итн. Погоден заumn и зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Акрилик.Стил : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Џемпер Материјал : Овој Капут Изработен од 45% Полиестер/ 55% Најлонска ткаенина,пријателски за кожата,дише, мек и удобен за жените, го сочинуваат вашиот моден изглед во fall и зима. Нема да биде премногу жешко во ранаumn и доволно топло во студена зима. Карактеристика : Облечен секојдневен есенски зимски капут Долг Ракав,Стил На Момче, Јака Надолу, Широки Кошули. Тоа може да биде врзано на половината или завиткано околу половината, носете како 3/4 ракави или полн ракав. Натпревар : Овој Есенски Моден Дуксер лесно се комбинира со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во пролет ,umn и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Повод : овој капут совршен за секојдневен секојдневен живот, шопинг, улична облека, работа, канцеларија,училиште, одмор, одмор, ноќно излегување,на отворено итн., погоден заumn, зима и пролет. Тоа ќе биде префектот додаток на вашата гардероба : Разноврсна главна гардероба во три сезони што е толку лесно да се спари со која било облека или да се облече со фустани и чизми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летна Продажба Обични Комбинезони За Женски Женски Комбинезон Со Кратки ракави Со Еден врат Секси Трендовски Темперамент Широки

DEN 1.33

Женска Мода Плус Големина В Врат Јазол Леопард Печати Широк Комбинезон За Нозе ве Молиме проверете Ја Т

Нископрофилна Симпатична Кучешка Кошула За Кучиња Жешка Мода Маскирна Крпа За Миленичиња Крпа За Кучиња Зимска Ткаенина Елек

DEN 129.44

Забелешки : ве Молиме прочитајте го воведот, тој ќе направи попрецизен избор за вашето домашно милениче.

ФТ Пет Кутре Поводник Рефлектирачки Куче Поводник Удобна Рачка Високо Рефлектирачки Теми Тешки Куче Обука Поводник Достапни

DEN 316.32

ДОСТАПНО ВО 2 ГОЛЕМИНИ : Дополнителен Мал Поводник / Мал Поводник Со ширина Од 5 / 8 Инчи Е достапен За куч�

Фау Бисер Јаже За Коса, Јаже За Коса Безбеден Не - Лесен Издржлив За Матурска Забава Секојдневна Работа Училиште За Свадби Танц

DEN 207.84

Јаже За Коса Од вештачки Бисер, Јаже За Коса Безбедно Не Лесен Издржлив За Матурска Забава Секојдневна �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.