• Ново
3 8 Цврст Изопачен Кабел Со Усна Со Допир На Сјај

3 8 Цврст Изопачен Кабел Со Усна Со Допир На Сјај

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Нанесете на мебел, тапацир или облека за да го подигнете дизајнот на вашето парче.Стилизирајте Го Овој Производедноставен и разноврсен, овој стилски Украс на Кабелот може да се користи на абажури, перници, костими, завеси и тапацир.Подигнете го вашиот животен Стил Стилот на следното ниво никогаш не бил полесен Во Декопро.СТИЛ# 0038 S-CRCord Трим Информации За Производот Decopro, Го ставаме Професионалецот Во Украсување, Нашите Облоги од Кабел се дизајнирани за модерни поединци кои сакаат да додадат декоративен, но модерен допир на нивниот дом или сам проекти. Се гордееме со нашата посветеност на нашите клиенти. Ве молиме, не заборавајте да ги наведете стилот и кодот на бојата (што се наоѓаат во насловот) за кои сте заинтересирани, како и вашето полно име и поштенска адреса. Овој производ е само сув чист, поради неговата деликатна природа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Трим Со Близок Синџир на Кристал, Самостојни Занаетчиски Синџири За Украсување Свадбени Забави Метри За Декорација На Додатоци

DEN 399.84

Трим Со Близок Синџир на кристал, Самостојни Занаетчиски Синџири За Украсување Свадбени Забави 10 Метри

Лиен Вислон Модар Патлиџан Лесна Јакна Одвојување На Патент-Изберете Ја Вашата Должина-Боја: Кармин Розова 516 - Направени

DEN 1.67

ЈКК #3 Обликувани Вислон Лесна Јакна Одвојување На Патент Совршен За Лесни Јакни, Дуксери, Џемпери, Палта

Исчисти Аб Скапоцени Камења Рамно Шиење На Скапоцени Камења Фацетирани Акрилни Имитации Кристални Кристали ЗА Декорација ОБЛЕКА

DEN 143.84

Различни видови : овие рамни столбови се во различни форми, како што се капки вода, срца, кругови, овали, о

Мрежеста Обвивка Ролна Решетка Ролна Од Кристал, Лента За Додатоци За Декорација, Лента За Завиткување Мрежа, За Пакување Свадба

DEN 207.84

Мрежеста Ролна За Завиткување 35,8 инчи Мрежеста Ролна Од Кристал, Лента За Додатоци За Декорација, Лента

Штрасови Цевка Лента, САМОСТОЈНИ Кристали Синџир Погодно За Облека Додатоци За Ѓердани За Чевли За Фустани За Венчаници Црвена,

DEN 399.84

Штрасови Цевка Лента, САМОСТОЈНИ Кристали Синџир Погодно За Облека Додатоци За Ѓердани За Чевли За Фуст

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.