• Ново
Дома Мерилин Комфортер сет

Дома Мерилин Комфортер сет

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Опкружете се со убавина и елеганција со домот на CHT, Мерилин Комфортер поставен од Колонијалниот дом. Изработено е од 100 проценти микрофибер полиестер и има цврст дизајн кој изгледа и елегантен и едноставен. Овој колонијален утешител на домот доаѓа со еден утешител, два шами, две евра -шами, здолниште со еден кревет, една квадратна декоративна перница и една будоарска перница. Исто така, може да се перат машина за да се направи лесна грижа и одржување. Овој комплет за удобност доаѓа во разновидни бои и големини. Cht Home Marilyn Comforter Set : Изработено од 100% полиестер за микрофибер. Вклучува 1 утешител, 2 шами, 2 евра -шами, здолниште од 1 кревет, 1 квадратна декоративна перница и 1 будоарска перница. Елегантен комплет за удобност е машина што може да се мие.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.