• Ново
Ранец на тренер на речок спорт со слот за лаптоп

Ранец на тренер на речок спорт со слот за лаптоп

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Ранецот на тренерот Reebok Sport за мажи е крајниот придружник на животот. Многу џебови и опфатен ентериер се комбинираат за да ви дадат многу простор за складирање за сите ваши теретани, спортови или најважни работи. Сувите/влажните прегради со вентилирани страни се совршени за спортска облека, додека дизајнот за прилагодување на лента овозможува прилагодлива удобност за носење. Како официјален производ на Рибок, изграден е да ги издржи вашите најтешки вежби и најдолги денови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.