• Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Со Големина На Работ бенд 6

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Половина Круг Со Големина На Работ бенд 6

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Запомнете го вашиот завет за љубов засекогаш со овој безвременски свадбен бенд. Изработена од 14 каратно жолто злато, оваа лента широка 6 мм има гребени рабови за прекрасна привлечност и достапна во големина на прст 6. Овој полукружен бенд сигурно ќе импресионира. Метална Тежина : 4,22 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Половина Круг Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато. Златен Карат : 14 Карат. Метална Боја : Жолта. Ширина на бендот : 6мм. Големина На Прстенот : 6. Дебелина од 1,4 мм. Гребен Раб. Цврсто. Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на Потекло : Сад. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Рамен Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Чекор Работ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.