• Ново
Фабрика Бања Завеса Полиестер Бања Завеса, Водоотпорен, Различни Стилови

Фабрика Бања Завеса Полиестер Бања Завеса, Водоотпорен, Различни Стилови

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Украсете ја Вашата Бања со Нашите Шик Различни Завеси За Туширање Со Дизајн. Материјал : . Изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, издржлив и робустен. 3 Големини : . С-90х180см / 35, 4х70, 9инч. М - 150х180см / 59, 1х70, 9инч. Л-180х180см / 70, 9х70, 9инч. Функција : . Печатената завеса за туширање ќе додаде боја на секој класичен декор. Лесна Нега : . Тоа е машина за перење за погодност. Пакет Вклучувајќи : . 1*туш завеса+12*куки. Висок Квалитет : Изработен од висококвалитетен материјал од ткаенина, издржлив и робустен. Големина На Завеса за туширање : 90*180см/150*180см/180*180см. Функција : Достапна во различни стилски бои. Водоотпорен Дизајн : завесата за туширање помага да се заштити подот во бањата и ја одржува водата под туш. Лесно За Инсталирање : завесата за туширање од ткаенина доаѓа со 12 пластични шипки за да ги инсталирате завесите со прстените за завеси за туширање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лав Туш Завеса За Тезги Кади Симпатична Зоолошка Градина Животни Тема Бања Завеса Цртан Филм Слон Крокодил Бања Завеса Дете

DEN 317.92

HD печатење : Оваа туш завеси за бања усвои слика со висока дефиниција Нема бледнее Апликација : Дом, бања,

Бања Туш Завеса, Водоотпорен Дизајн И Полиестер, Брзо Сушење, Голема Тежина, Екстра Долга Ткаенина Туш Завеса Во Собата За Бања

DEN 239.84

Зошто да ја изберете нашата завеса за туширање? Лесна Нега : тоа е воздушно, лесно, меко и може да се пере

Силуета на црн Волк Завива Грмотевици Полна Месечина Светлина Мистична Ноќ Сива Бела И Црна Монохроматска Застрашувачка Сцена

DEN 1.33

Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврсти издржливи

Цртани Филмови Животински Туш Завеси Розова Фламинго Зелени Растенија 3Д Печатење Бања Дома Декор Водоотпорен Полиестер Крпа

DEN 140.64

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

Природа Шума Туш Завеса Зелени Растенија Водоотпорен Бања Екран Дрвја Сценографијата Завеси полиестер крпа Бања Дома Завеси

DEN 0.33

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

Козметика Парфем И Завеса За Туширање Со Цвеќиња Изберете Ја Вашата Сопствена Големина Прилагоден 3д Печатен Декор За Бања Комплет

DEN 3.00

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

Цвет Туш Завеса, Акварел Слика На Едно Растение И Остава Апстрактни Ботаника Дизајн Модерни Уметнички Дела, Ткаенина Ткаенина

DEN 0.33

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

Гејмпад Игра Контролор Гејмер Игра Шема Туш Завеса Бања Мат Пиедестал Тепих Тоалет Капак Водоотпорен 72 X72 Игри Тема Дизајн

DEN 3.00

Оваа Шема За туширање На Контролорот За Игри / Игра е изработена од висококвалитетна полиестерска ткаен

Фарма Сценографијата Туш Завеса Дрвена Куќа Автомобил Трева Цвет Небото Дрво Идиличен Природен Пејзаж Бања Декорација Со Кука

DEN 362.56

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Жирафа Над Изгрејсонце Туш Завеса Ткаенина Сафари Зајдисонце Пустина Багрем Црвена Савана Полиестер Штанд Завеси Со Куки За

DEN 319.84

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА SPXUBZ, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение

4-Парче Туш Завеса Сет Туш Завеса Килим Постави Четири Сет Полиестер Ткаенина Цветни Креативни Идеи Туш Завеса Со Куки Туш Завеса

DEN 2.00

Висококвалитетна Ткаенина : усвојува висококвалитетна густа полиестерска ткаенина со нежен допир, над�

Бреза Шумски Дрвја Туш Завеса Природен Пејзаж Отпечатоци Ткаенина Водоотпорен Полиестер Завеси За Бања Декорација Со Куки

DEN 2.00

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Финелиљубов Ретро Стил Апстрактна Завеса За Туширање Бохо Лак Сонце Беж Модерни Минималистички Домашни Кади Декорација На Завеси

DEN 2.00

Заштита на животната средина и без мирис Ако најдете какви било проблеми со квалитетот со нашите произв

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.