• Ново
Димензии Волна Скитници Ролни Земјата

Димензии Волна Скитници Ролни Земјата

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Освојте ја следната задача со Помош на Димензиите feltworks Земјата Тон Скитници ролни. Прилагодено дизајнирајте ја вашата работа специјално за примачот со овие материјали. Чувствуваните ролни за скитници се направени само со најквалитетни материјали од волна, оставајќи ви професионални резултати. Пакетот од 4 мл волна од 2 мл ви дава многу материјали за работа. Овој комплет го прави идеалниот подарок за некој кој ужива во занаетите и презема различни активности за филц на игли. Снабдувањето со димензии е идеално за искусни уметници и почетници во занаети од филц. Димензии Feltworks Земјата Тон Скитници Ролни, 4 По Пакет, 2 мл : овој пакет содржи 4 мулти-обоени ролни од 100% волна (2 мл вкупно). Волна филц. 12 прекрасни бои кои ќе изгледаат добро во кој било од вашите проекти за филц на игла. Направено само со најквалитетно предиво. Прилагодете ја вашата работа со овој голем избор на бои. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.