• Ново
Гледиште по време на нараквицата за нараквица од сребрена челик од сребрена челик

Гледиште по време на нараквицата за нараквица од сребрена челик од сребрена челик

Оценка на клиентот:
DEN 640.00

Износ
Залиха

Безвременски и софистициран, ова гледиште од Time X Watch е одлично за секојдневна употреба и има куќиште со сребрен тон и нараквица и делумно арапско црно бирање за класичен изглед. Нараквица за прилагодување на сребрен тон со отстранливи врски. Минерален стаклен кристал. Црното бирање со делумни арапски броеви. Отпорен на вода на 30 метри.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.