• Ново
Беркли Фритсајд риболов мами, HD Браун Крау, помлад

Беркли Фритсајд риболов мами, HD Браун Крау, помлад

Оценка на клиентот:
DEN 351.20

Износ
Залиха

Без разлика дали сте воин за викенд или сезонски професионалец, Беркли Фритсајд Кранбајт ја има истата докажана акција што го освои Дејвид Фритс на Bassmaster Classic. Дизајнирани со класичен рамен страничен профил, овие мами имитираат најразлични видови и создаваат најмногу блиц на кој било крик на Беркли. Со интегриран Flash Disc, Frittside може да се пофали со подобрена стабилност на следење, точност и вистинска акција слична на балса за тешки услови. Идеално за многу ладна или многу топла вода длабока помалку од 10 метри. На врвот со куки Fusion19, Беркли Фритсајд мами сигурно ќе ги импресионира риболовците од сите нивоа на вештина и да привлечат штрајкови од слаби или силно под притисок риба. Во Беркли, нашиот процес им дава на риболовците алатки и самодоверба да фатат повеќе риби. Неуспехот да се фати риба е она што нè мотивира да продолжиме со риболов, да продолжиме да учиме и да сфаќаме начини да ги направиме сите наши производи најдобри на пазарот. Поради оваа обврска можеме самоуверено да кажеме - ние ја направивме науката. Сега ја фаќате рибата. BERKLEY FRITTSIDE FRESHWATER CRANKBAIT : A specialized crank bait lure, the Berkley Frittside features the same proven action that won David Fritts the Bassmaster Classic. ENTICING ACTION : Designed to deliver tight balsa-like thumping actions, the Frittside is ideal for tough conditions when fish се слаби или силно под притисок . Класичен рамен страничен профил имитира најразлични видови и создава најмногу блиц на кој било бекли -чудак. Интегрираниот Flash Disc ја подобрува стабилноста и точност за следење . остри и витко фузија19 куки : опремени со лепливи остри фузиони19 куки за лесно пробивање и одлична способност за држење дури и во најтешките борби. Планини дури и на поставување на кастинг за мамки . Спецификации на производот : Големина на мамење : 5 помлади (1/4 мл), 2in 5см. Боја : HD Brown Craw. Големина на кука : 7. Број на куки : 2 . Премиум Избор на боја : За да одговара на отворот, постојат различни висококвалитетни боички плочки за појавување на форуми за да изберете од засновани на преференции за риболов и околини . Про дизајнирано : Создадено во соработка Со легендарниот риболов и дизајнер на Crankbait, Дејвид Фритс, Frittside Crankbait е совршен за многу ладна или многу топла вода длабока од 10 стапки . Нашата приказна : Приказната за Беркли вклучува напорна работа и истрага што доведе до очекуван успех. Истражувањето и развојот што влегува во нашите производи резултира во иновативна опрема за риболов со една цел : да ви помогне да фатите повеќе риби.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.