• Ново
Тврда бонбона боја точен стручен крем, жолта

Тврда бонбона боја точен стручен крем, жолта

Оценка на клиентот:
DEN 150.08

Износ
Залиха

Тешката боја на бонбони, коректна стручна крема е корекција на крем боја што помага во камуфлажа на несовршености на кожата. Овие коректори на бои имаат кремаста, лесна за мешање формула што се топи во кожата. Зелениот експерт крем има за цел да помогне во неутрализирање на црвенилото на кожата како резултат на сончање, розацеја, нерамномерен тон на кожата или акни. Експертскиот крем е лесен за нанесување : има флексибилен апликатор за врвови на четки, кој е мек на кожата и се вклопува во сите контури на лицето. За да користите, едноставно нанесете ја точната крема на горниот дел од обезбојувањето на кожата во меки удари. Следно, измешајте ја кремата во вашата кожа со четка или сунѓер. За дополнително покритие, следете ја апликацијата со вашата сенка на тврдото кремање на гламфлауг. Цврста боја на бонбони, точен стручен крем : помага во неутрализирање на црвенилото на кожата поради изгореници од сонце, розацеја, нерамномерен тон на кожата или акни. Лесен за користење. Апликатор за врв на четки. Мешави без напор во кожата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чист Невидлив Лесен Коректор, Мед, 0. оз, Шминка За Коректор, Коректор За Темни Кругови, Коректор Под Очите, Коректор За Целосна

DEN 0.33

COVERGIRL Чист Невидлив Лесен Коректор, 175 Мед, 0,32 oz Little недостатоцизошто светот да ги види? Со Чистиот Невидл

Чист Свеж Хидратантен Коректор, Длабоко, 0. Оз, Лесна, Веганска Формула, Шминка За Коректор, Коректор За Целосна Покриеност,

DEN 191.52

COVERGIRL Чист Свеж Хидратантен Коректор, 420 Длабоко, 0,23 Ozcovergirl Чист Свеж Хидратантен Коректор ќе ги прикрие �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.