• Ново
Елмерс Пена Одбор 20 x30 10 PK Неонски Црвен 950044

Елмерс Пена Одбор 20 x30 10 PK Неонски Црвен 950044

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Оживејте ги вашите идеи со оваа издржлива табла од пена. Совршено е за проекти и знаци што треба да се забележат. Лесната табла е силна и цврста за да се спротивстави на вдлабнување и дробење. Еластичното полистиренско јадро се враќа назад по сечењето за да ја задржи плочката униформа од работ до работ. Мазната површина задоволува широк спектар на медиуми, вклучувајќи маркери и боја. Одборот без ЦФЦ е совршен за занаети, училишни проекти, кадрирање и монтирање. Продадени како 10/КТ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.