• Ново
Електроника 631-Свеќичка Жица Сет-Количина 8

Електроника 631-Свеќичка Жица Сет-Количина 8

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Комплетите Со Високи Перформанси на CDI Electronics нудат повеќе енергија од искра, подобра супресија НА ЕМИ и поголема диелектрична јачина кога се тестираат против седум водечки брендови; Cdi Electronics ги победи сите. Тие нудат оптимална капацитивност, индуктивност и отпорност за максимален пренос на енергија. Нивните идеални електрични својства обезбедуваат најдобра супресија НА ЕМИ ЗА врвни перформанси на радио електронско палење. Тие, исто така, обезбедуваат најдобри перформанси на изолација со обезбедување на силиконска јакна над густиот ЕПДМ (Етилен Пропилен Диен Мономер). Оптимална капацитивност, индуктивност и отпорност за максимален пренос на енергија. Идеалните електрични својства обезбедуваат најдобра супресија НА ЕМИ ЗА врвни перформанси на радио и електронско палење. Премиум силиконска јакна над густата ЕПДМ за најдобри перформанси на изолацијата. Заменува 631-0004, 816608 Q61, 816761 K4, 816761 K61, 816761 Q3, 816761 Q4, 9-28001.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тејлор Жица Верте ТЕЈ ТАНДЕРВОЛТ 8. ПРИЛАГОДЕНО ЦИЛ ЦРВЕНО Одговара изберете: 1989-ФОРД ТАНДЕРБЕРД СУПЕР КУПЕ, МЕРКУР ПУМА XR7

DEN 1196.32

Тејлор Жица / Теме ТАНДЕРВОЛТ 8.2 ПРИЛАГОДЕНО 6 ЦИЛ ЦРВЕНА ТЕЈЛОР Жица / Теме 84269 ТАЈ84269 ГРОМ 8.2 ПРИЛАГОДЕ�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.