• Ново
1 3CT TDW Diamond 10K розово злато единечен невестински сет

1 3CT TDW Diamond 10K розово злато единечен невестински сет

Оценка на клиентот:
DEN 8011.52

Износ
Залиха

Изработено во злато од розово 10к, прстенот за ангажман прикажува камен од дијаманти од 1/8. Хало на тркалезни дијаманти го приложува централниот камен. Шанк на прстенот е украсен со тркалезни дијаманти, граничи со дизајн на Милгрин. Поставениот свадбен бенд поставен со тркалезни дијаманти го комплетира ансамблот. Империјал 1/3 CT TDW Diamond 10 K Rose Gold Single Halo Bridal Set.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мијаилима фино дами сребрен прстен овален исечен ринестон накит предлог за роденден Подарок за невестински ангажман забава прстен

DEN 3199.84

Фине дами сребрен прстен овален исечен накит за накит за роденден, подарок, невестински ангажмани за за�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.