• Ново
Нерѓосувачки Челик Клипови Преклопување Долна Облека Чорап За Перење Закачалка За Сушење Решетка

Нерѓосувачки Челик Клипови Преклопување Долна Облека Чорап За Перење Закачалка За Сушење Решетка

Оценка на клиентот:
DEN 639.84

Износ
Залиха

Детали : * оваа закачалка за перење од нерѓосувачки челик е со некои клипови.* Дизајнот на преклопување го олеснува складирањето за заштеда на простор.* Тој е издржлив и отпорен на ' рѓа.* Количина на клипови : 10 парчиња /20 парчиња (по избор)* Боја : Сребро (како што покажуваат сликите) содржина На Пакетот : 1* Решетка За Сушење Закачалки За Перење Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор И осветленоста На светлината Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Закачалка За чорапи отпорни на ветер, Решетка за Сушење Облека со Вртлива Кука од 360° и Силни Клипови за Сушење И Организирање

DEN 543.84

Закачалка За чорапи отпорни на ветер, Решетка За Сушење Облека со Вртлива Кука од 360° и Силни Клипови за �

Решетката Решетката Мулти-Функционални Долна Облека Чорапи Решетката Облека Клип За Сушење Клип Преклопен Кујна,Јадење Бар Кујна

DEN 2.33

Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и ц

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.