• Ново
ЦЕВКИ ПРЕДВОДЕНИ Метеор Туш Дожд Светла, Водоотпорен Капка Мраз Снег Падот Стринг Каскадни Светла За Свадба Партија Божиќ Нова Година Градина Дрво Декорација

ЦЕВКИ ПРЕДВОДЕНИ Метеор Туш Дожд Светла, Водоотпорен Капка Мраз Снег Падот Стринг Каскадни Светла За Свадба Партија Божиќ Нова

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Опис. Осветлете ја целата зимска сезона, Претворете ја вашата градина во волшебно место со трепкачки светла за дожд. Светлата брзо како метеорски дожд или снег што паѓа на ноќното небо, обезбедуваат прекрасен блескав ефект, кој обезбедува убава декорација и многу романса. Совршен за разубавување за емисии, хотел, комерцијална зграда во специјални настани. Карактеристики. - Светла Боја : Шарени. - Материјал : пвц. - Должина на цевката : 50см х10. - Влезен напон : 110v-220 V. - светлина мушка моќ : 0.04 W(еден). - ПРЕДВОДЕНА количина : 360 лесни монистра. - Водоотпорен рејтинг : IP44. -Светлосни цевки со двојни страни : има светло зрно од двете страни на светлосните цевки, создаваат подобри ефекти на осветлување и најмногу ги задоволуваат потребите за декорација. - Мала потрошувачка на енергија : нема потреба да се полни со домашен извор на енергија или батерија, тој е опремен со соларен панел за безбедно полнење и напојување. - Чиста кристална светлосна цевка : премиум пвц и добро изработени ЛЕД материјали, овие стринг светла имаат подобра преносливост на светлината и убаво се грижат за вклучено светло. - Добро избрани светлосни монистра : тие имаат висока осветленост, но никогаш не предизвикуваат оштетување на човечките очи. Во меѓувреме, светлосните цевки не се лесни за кршење или добивање жолта боја. - Различни прилики : 8 режими на осветлување за да се направат различни ефекти на осветлување, може да се користат при урбано ноќно осветлување, осветлување на пазарот, декорација покрај улици, паркови или реки. Двострани светлосни цевки : има лесна мушка од двете страни на светлосните цевки, создаваат подобри светлосни ефекти и најмногу ги задоволуваат потребите за декорација. Ниска потрошувачка на енергија : нема потреба да се полни со домашен извор на енергија или батерија, тој е опремен со соларен панел за безбедно полнење и напојување. Чиста кристална светлосна цевка : премиум КОМПЈУТЕР и добро изработени ЛЕД материјали, овие стринг светла имаат подобра преносливост на светлината и убаво се грижат за вклучено светло. Добро избрани светлосни монистра : тие имаат висока осветленост, но никогаш не предизвикуваат оштетување на човечките очи. Во меѓувреме, светлосните цевки не се лесни за кршење или добивање жолта боја. Различни прилики : 8 режими на осветлување за да се направат различни ефекти на осветлување, може да се користат во урбано ноќно осветлување, осветлување на пазарот, декорација покрај улици, паркови или реки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мубинео Денот Независноста Стринг Лесен Водоотпорен Декоративен ПАТРИОТСКИ САМОВИЛА ПРЕДВОДЕНА Светилка За Внатрешна Надворешна

DEN 191.84

Денот на независноста Стринг Лесна Водоотпорна Декоративна ПАТРИОТСКА САМОВИЛА ПРЕДВОДЕНА Светилка з�

Клиренс Божиќна низа светлина LED USB до 200LED жица бакарна жица самовила Свадба Божиќни забави Декор режими Фестивал Декорација

DEN 2.00

Опис на производот за самовила Функција : 1 Осветлете го вашиот живот со овие забавни и разноврсни светл�

KMXYO LED Стринг Светилка Кинески Стил Повеќе Режими На Осветлување Водоотпорен Креативен Облик Широк Декор За Апликација Пластична

DEN 2.00

Опис : како одличен додаток на Секој кинески новогодишен декор за забави, ОВИЕ LED стринг светла се дизајн

Божиќни Светла, Нисконапонски 98,4 стапки ПРЕДВОДЕНИ Божиќни Светла-СО 30v Ул Сертифициран Адаптер За Напојување Стринг Светла

DEN 287.84

Водоотпорен низок Напон и IP44, можете да го изберете режимот на осветлување за внатрешно ако зеленото св�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.