• Ново
Рокер за игри со лого на Златни мечки во Калифорнија

Рокер за игри со лого на Златни мечки во Калифорнија

Оценка на клиентот:
DEN 1119.84

Износ
Залиха

Game Rocker 100 е совршен избор за која било конзола, рачно држени или ентузијасти за мобилни игри. Страничниот монтиран звучник системот обезбедува висококвалитетно аудио за дополнително потопување во игри. Столот брише чисто и лесно се склопува за складирање. Бидејќи играта Rocker 100 го има системот XZIPIT, можете да го покажете вашиот омилен тим или лига. Целосниот систем за контрола на медиумите ви овозможува само директно да се поврзете со вашиот уред и играта. Користете XZIPIT систем за да можете да разменувате помеѓу логоата на вашите омилени тимови во секунди. Дизајн на преклопување. Bluetooth компатибилни парови со повеќето уреди. Препорачан опсег на возраст (години) 10 и повеќе. Капацитет за тежина (lb.) 200.

Карактеристики

Производи во категоријата

Играчки стол со потпирач за нозе, лежечки столици за масажа со врзана кожна меморија од пена лумбална поддршка и метална база,

DEN 3.33

Ехерест перница и лумбална перница се вклучени оптоварен капацитет до 350 фунти Белешка : Бидете сигурни

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.