• Ново
Патување Колекција Женски Hazzl Tru Удобност Пена Зашилен Прст Висок Стилето Пумпи

Патување Колекција Женски Hazzl Tru Удобност Пена Зашилен Прст Висок Стилето Пумпи

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Во Штиклите На Хазл со Колекција На Патувања, сигурно ќе бидете ѕвончето на топката. Меката веганска кожа и влошката од пена за Удобност од 4 мм на оваа потпетица со зашилени прсти ќе ве држат на нозе без разлика колку доцна оди забавата. Плетенка со детали од кристал го крунисува дизајнот за глам финиш. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 4-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лументо Дами Стилето Потпетици Пумпи Со Високи Потпетици Се Лизгаат На Зашилени Прсти Модни Чевли За Забави Сребрено Сиви 8

DEN 2.00

Удобност : Овие Удобни Високи Потпетици Дизајнирани Со пријатна и Удобна Постава за Кожата, Совршено Се

Женски Чевли џиколилилили Гроздобер Сандали За Шиење Супер Високи Потпетици Обични Шилести Пумпи Женски Чевли Божиќни Зделки

DEN 319.84

Женски Чевли Гроздобер Сандали За Шиење Супер Висока Пета Зашилен Прст Обични Стилети ПУМПИ ЗАБЕЛЕШКА :

Белела Женски Фустан Сандала Зашилен Прст д ' орсеј Пумпи Буци Потпетици Сандалд Комфорни Чевли Свечена Работа Стилето Потпетици

DEN 2.00

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Сандали За Облекување, Пумпи За �

Сакаш Црни Патент Чевли Жени Високи Стилето Сандали Жени Тенки Чевли Со Високи Потпетици Сандали Летна Удобна Плажа Обувки За

DEN 2.33

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,25" Големина : 3

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.