• Ново
Минималистички Ситни Религиозни Мали Обетки Со Вкрстени Обетки ЗА Жени Унизе Кубни Циркони 14К Позлатено Сребро

Минималистички Ситни Религиозни Мали Обетки Со Вкрстени Обетки ЗА Жени Унизе Кубни Циркони 14К Позлатено Сребро

Оценка на клиентот:
DEN 374.24

Износ
Залиха

Имајте верба во нашите обетки ОД СРЕБРЕНА модна обетка ОД ЦЗ. Сребрените вкрстени обетки се сладок потсетник дека верскиот накит за жени може да биде суптилен и елегантен. Покажете ја својата посветеност Со Христијански накит и прифатете ја вашата духовност со стил. Нашите обетки по обетка се лесни, лесни за носење и совршени за жени кои сакаат мали обетки со обетки. Блинг Накит. Добра големина за пирсинг на ' рскавицата. Тоа е јован 3 : 16 крст што го носите кога го носите овој оникс крст. Имот парична казна накит стил додава елеганција во уникатен крст дизајн. Ова е совршен подарок за да ја препознаете вашата вера и верска посветеност. Материјал : .925 Сребрена Родиумска Оцрнета Бесплатна Кубна Цирконија, Измерете : 7,5 ММ х 10,5 ММ, Тежина : 1,6 Грама. ХИПОАЛЕРГИЧНО-Без Олово без Никли Секое парче е печат .925 гарантира квалитет и изработка. Вклучен кабелски синџир. Зошто Да Купите Кубна Цирконија : Покажете ја вашата љубов кон Земјата и вашата сакана со избирање кубни подароци за накит од цирконија. Лабораторија создадена ЦЗ го намалува социјалното и деструктивното влијание врз животната средина предизвикано од рударството на дијаманти. НАКИТОТ ОД ЦЗ е практично беспрекорен и само златар може да ја каже разликата. Истурете го срцето наместо паричникот и расфрлете се на патување или нова куќа. жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.