• Ново
Далас Каубојс-Неонски Шлем Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Далас Каубојс-Неонски Шлем Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Овој Тренд Меѓународниот Мак Далас Каубојс - Неонски Шлем 23 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Карактеристики

Производи во категоријата

Мотокрос Тркачки Мотоцикли Постер Велосипеди Во Акција Трка Стартна Линија Тркачи Фотографија Кул Огромен Голем Џиновски Постер

DEN 783.04

Мотокрос Тркачки Мотори Постер Велосипеди Во Акција Трка Стартна Линија Тркачи Фотографија Кул Огроме�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.