• Ново
Онтансон потекло модерен кабриолет во форма на L-форма во форма на L, тиркизен микрофибер во боја

Онтансон потекло модерен кабриолет во форма на L-форма во форма на L, тиркизен микрофибер во боја

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Постигнете го најоптималниот квалитет и удобност со колекцијата Ottomanson Origins X. Овој модерен и функционален мебел е погоден за секој затворен простор и постојниот декор. Класичниот тапацир е достапен во богата палета на бои, има скриени прегради за складирање и е идеален за возрасни и деца. Нашите конвертибилни сегментални софи ќе ја претворат секоја просторија во соба за гости. Подигнете го делот за седиштето и кликнете на потпирачот за грб за да го однесете ова во положба за спиење. За полесно собрание, погледнете ги предвидените документи за собрание. [Модерно погодно] : Со едно брзо движење, трансформирајте го овој пресечен дел од дрвото во форма на L во спиење што мери 80 "x 68,8" или искористете ги вклучените оддели за складирање за вашите сопствени потреби за складирање. Собранието го направи лесно за 30 минути или помалку! Одрекување : Предмети во слики продадени одделно. [Погодно за помали простори] : Совршена големина за функционалност во студио, студентски дом, па дури и во дневната соба на еден дом! Уживајте во практичноста на сегментот во форма на L во форма L без да се занимавате со дополнителни непотребни рефус. Користете ја нашата технологија за кликнување на кликнување со цел да го претворите овој пресек во форма L во кревет и во корисен извор на складирање со еден брз потег, со што ја менувате вашата дневна соба во гостинска соба. *Погледнете ги сликите за детални и точни мерења во форма на L во форма на L*. [Квалитет направен] : Квалитет направен во Турција со само најдобри материјали. Овој тиркизен и црн пресек во облик на L е произведен со квалитетен микрофибер и кожа за седење. Придружени со четири цврсти нозе кои му помагаат на секторот во форма на L да има капацитет за тежина од 1000 фунти . [Comfort & Design] : Нашиот тапациран кабриолет во форма на L со складирање се состои од дебели, цврсти перничиња за седишта за оптимална удобност и стил. Уживајте да седите високо во удобност на нашите квалитетни фирми за седење со микрофибер. Развијте ја посакуваната естетска околина со вклучени перници за појавување на сегментот во форма на L . [Упатства за чистење] : Место за чисто погодени области пред да се примени широко чистење. Користете сува крпа со блага количина сапун и вода за какви било понатамошни опции за чистење. Ве молиме, избегнувајте какви било груби хемикалии со цел да спречите непотребно обезцветеност. *Предметите на сликата се продаваат одделно*. [Спомени] : Уживајте во спортски настани со блиски пријатели, ценете го квалитетното време во удобноста на вашето семејство или испуштете на каучот додека го гледате вашето омилено шоу.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.