• Ново
Сладолед од вар од фабриката за чизкејк, вар, сладолед 14. Оз

Сладолед од вар од фабриката за чизкејк, вар, сладолед 14. Оз

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Премиум клучен вар сладолед сладолед со мешавина од крем за сирење, кисела павлака и грамам се вртат. Изработени со вистински состојки со чизкејк. Фабриката за чизкејк дома. Дали е сладолед? Дали е тоа чизкејк? Чувајте замрзнати. Фабриката за чизкејк дома сладолед од вар од вар. Без разлика дали сте клучен вентилатор за вар или само ја сакате неспорно задоволувачката комбинација на слатко и агрусно овошје со чизкејк и сладолед сите во едно? Нашиот клучен вкус на вар е мора да има!. Направени со вистински состојки со чизкејк. Ние веруваме дека секојдневните моменти вреди да се слават - затоа земете пивце и копајте денес!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.