• Ново
Nuwallpaper Сива Ново Дамаск Винил Кора И Стап Позадина, 216-во од 20.5-во, 30. квадратни. фт

Nuwallpaper Сива Ново Дамаск Винил Кора И Стап Позадина, 216-во од 20.5-во, 30. квадратни. фт

Оценка на клиентот:
DEN 431.84

Износ
Залиха

Направете блескави влезот или шик функција ѕид со овој стилски кора и стап позадина. Гламурозен отпечаток од дамаск облечен во елегантна сива нијанса, ја прави оваа нова опција за декор прекрасен избор за секој простор голем или мал. Печатени на премиум супстрат кој е целосно отстранлив и нема да ги оштети ѕидовите, ова совршено решение за освежување на вашиот дом ви заштедува време и мака на обичните позадини. Доаѓа на ролна од 20,5 инчи х 18 стапки. Шик дамаск дизајн. Излупете и залепете за нанесување, повлечете нагоре за да отстраните. Nu Wallpaper е безбеден за ѕидови и не остава лепливи остатоци зад себе. Нувалпет се држи до секоја мазна, рамна површина?совршен за самостојни проекти. Идеален за изнајмување или украсување на домот. Доаѓа на ролна од 20,5 инчи х 18 стапки и покрива околу 30,75 квадратни метри. фт. Дизајн повторување на 20.5-во. Овој производ НЕ треба да се применува на текстурирани ѕидови ? мазна чиста, сува, обоена површина само (без нелеплива боја или остатоци од сапун).

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.