• Ново
Ди Едвардс-Зошто Не Може Да Има Љубов Можам Да Се Справам Со Тоа-Винил

Ди Едвардс-Зошто Не Може Да Има Љубов Можам Да Се Справам Со Тоа-Винил

Оценка на клиентот:
DEN 201.92

Износ
Залиха

Седум инчен винил притискање. Ди Едвардс двојно-страничен сингл со две од нејзините песни од највисок профил. Зошто Не Може Да Има Љубов; е длабока душа, северна класика со своето непогрешливо воведување на психоделична гитара. цитат; Можам да Се Справам Со Тоа; е повеќе бавно изгорени, но тешки и ударни на жлебот со нејзиниот потпис глас слоевит убаво на врвот. Зошто Не Постои Љубов / Можам Да Се Справам Со Тоа (Винил) (7-Инчен).

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.