• Ново
Гејтс Термостат За Ладење На Моторот се Вклопува изберете: 1998 - ТОЈОТА КОРОЛА, 1988 - ТОЈОТА КАМРИ

Гејтс Термостат За Ладење На Моторот се Вклопува изберете: 1998 - ТОЈОТА КОРОЛА, 1988 - ТОЈОТА КАМРИ

Оценка на клиентот:
DEN 654.88

Износ
Залиха

Заптивките На Тешкиот Термостат со зелена Лента безбедно се вклопуваат околу вентилот на термостатот за да спречат истекување. Челична конструкција отпорна на корозија. Специјално конструиран за да обезбеди точно вклопување. Ја зголемува ефикасноста на инсталацијата. Одговара Изберете : 1998-2010,2012-2013 ТОЈОТА КОРОЛА 4 Цил 1,8 Л 2002-2009 ТОЈОТА КАМРИ 4 Цил 2,4 Л 2011-2015 ХЈУНДАИ СОНАТА 4 Цил 2,4 Л 2009-2015 КИА ОПТИМА 4 Цил 2,4 Л 2007-2015 ЛЕКСУС РХ 6 Цил 3.5 л 2008-2010,2012-2013 ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР 6 Цил 3.5 Л 2004-2006 ТОЈОТА СИЕНА 6 Цил 3.3 Л 2001-2009 ТОЈОТА ПРИУС 4 Цил 1.5 Л 2012-2013 тојота такома 6 Цил 4 Л 2009-2010 Тојота рав4 4 цил 2.5 л 1998-2013 субару форестер 4 ЦИЛ 2.5 Л 2007-2010,2012 ТОЈОТА СИЕНА 6 Цил 3.5 Л 2004-2007 ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР 6 цил 3.3 Л 2007-2018 ЛЕКСУС ЕС 6 цил 3.5 Л 2011-2015 КИА СОРЕНТО 4 цил 2.4 Л 2004-2008 тојота рав4 4 цил 2.4 Л 2007-2010,2012-2013,2018 ТОЈОТА јарис 4 Цил 1.5 Л 2004-2006 ЛЕКСУС РХ 6 Цил 3.3 Л 2013,2016 КИА СОУЛ 4 Цил 2 Л 1999-2004 ТОЈОТА ТАКОМА 6 цил 3.4 л 2005-2009,2012-2018 ТОЈОТА АВАЛОН 6 Цил 3.5 Л 1996-2002 ТОЈОТА 4РУНЕР 6 Цил 3.4 Л 2004-2006 ТОЈОТА ПОТОМСТВО 4 Цил 1.5 Л 2004-2006 ЛЕКСУС Е 6 Цил 3.3 Л 2006-2010 ХЈУНДАИ соната 6 Цил 3,3 л и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дорман 902-Куќиште За Термостат За Ладење На Моторот За Специфични Модели на Форд Линколн Меркур одговара избери: 1966-ЛИНКОЛН

DEN 2.33

Ова куќиште на термостатот за ладење на моторот за замена е дизајнирано да одговара на вклопувањето и и�

Моторад Мотор Течноста За Ладење Термостат Домување Собранието Со Сензор И Печат Одговара изберете: 2001-ФОРД РЕНЏЕР, 2001-ФОРД

DEN 1167.84

Произведени со оем квалитетни материјали и безбедносни стандарди Од Добавувач на ОЕ Се спротивставува

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.