• Ново
WD GE Црево Стегач OEM WD01X22786

WD GE Црево Стегач OEM WD01X22786

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

* wd01x22786 ge црево стегач oem wd01x22786* оем производител бренд : општи електрични* oem опис : "машина за миење садови црево стегач" * точка состојба нови* 90 ден гаранција од производителот.* сосема нов оем дел.* оем квалитет, оем замена дел.* сите делови се специфични за моделот, ве молиме испратете ни порака со вашиот модел # и сериски # за да можеме да се осигураме дека ова одговара на вашиот апарат.* сите гаранции бараат број на модел и сериски број исклучен од апаратот на кој биле инсталирани.* повеќето предмети се 1 пакети, освен ако не е конкретно наведено дека тоа е 2 пакет. WD01 X22786 GE Црево Стегач OEM WD01 X22786.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стегач за Најлонско Црево Со Хидро Проток, Вреќа од 10, стеги за едно црево со Хидро Проток обезбедуваат супериорна заптивка

DEN 3.33

Стегите со Едно Црево со Хидро Проток обезбедуваат супериорна заптивка на цревото или цевката Бидејќи �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.