• Ново
Chaps Classic Classic Stright Stright Slim Fit Caston Wart Chino Pant - Големини до 52

Chaps Classic Classic Stright Stright Slim Fit Caston Wart Chino Pant - Големини до 52

Оценка на клиентот:
DEN 239.84

Износ
Залиха

Чапс машката крајбрежје за миење класичен тенок тенок чин пан -панто е совршен додаток на вашиот плакар. Овој Pant Pant Pant е издржлив, но сепак нуди Supersoft чувство што обезбедува екстремна утеха на денешниот човек. Овој Chino Pant нуди истегнување каде што ви треба, флексибилна лента за половината, може да се прошири за удобност и инженерство за да обезбеди години на абење. Понудени во мажи или големи мажи. Супер мек. Брв брчки. Машина за перење. Издржлива ткаенина. Флекс лента за половината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.