• Ново
Денот на вљубените гном кадифен шведски Гном Маса Елф Гном Кукла Украс

Денот на вљубените гном кадифен шведски Гном Маса Елф Гном Кукла Украс

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Описr. r. Како Денот На Вљубените доаѓа наскоро, некои луѓе се подготвуваат некои орнаменти за создавање на слатка атмосфера На Денот На Вљубените. Предметот е убава и забавна гном кукла за украсување на денот на Вљубените партија, и тоа може да се создаде одлична атмосфера за фестивалот на животната средина.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Како Што Е Прикажаноr. - Материјал : материјал за Плетењеr. - Големина : 28, 00 X8, 00 X8, 00cm/11, 00 X3, 14 X3,14in r. - Поседување на силна способност за отпорност на абење и кршење, многу стабилна. Можете да ја ставите оваа кадифен џуџе на полица, или дома маса.р. - прекрасниот гном ќе донесе среќа, топлина и среќа, додавајќи празничен шарм на Денот на Вљубените . р. - Се Користи за забава На Денот На Вљубените, декорација на домашна маса,декорација на трговски центар, итн.р. - Куклата Гном На Денот На Вљубените има компактна големина, без да зазема премногу простор на работната површина.р. - може многу добро да се совпадне со другите украси на распоредот на сцената и да создаде романтична фестивалска атмосфера. Поседување на силна способност за отпорност на абење и кршење, многу стабилна. Можете да ја ставите оваа кадифен џуџе на полица, или дома маса. Прекрасниот гном ќе донесе среќа, топлина и среќа, додавајќи празничен шарм на Денот на Вљубените. Се користи за забава На Денот На Вљубените, декорација на домашна маса, декорација на трговски центар, итн. Куклата Гном За Денот На Вљубените има компактна големина, без да зазема премногу простор на работната површина. Може многу добро да се совпадне со другите украси за изгледот на сцената и да создаде романтична фестивалска атмосфера.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фкфом Божиќ Безлична Кукла Симпатична Божиќен Трговски Центар Прозорец Кукла Додадете Празнична Атмосфера Уникатна Шапка-Зелена

DEN 279.84

Спецификации : оваа безлична кукла со дизајн На божиќни елементи, светли бои, може да ја зголеми празнич�

Божиќ Црвена Љубов Безлична Кукла Декорација Шарени Шапка Стил Безличен Џуџе Кукли Денот На Благодарноста За Деца Фестивал Партија

DEN 3.00

Материјал : крпа Врвен Квалитет : Ова џуџе е рачно изработено од висококвалитетен материјал, цврст и изд�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.