• Ново
Модерен Крај Маси Фау Мермер Врвот Преносни Странична Маса Ноќна Маса Класичен Биро 4-Нозе Канцеларија Дневна Соба Црна+Триаголник

Модерен Крај Маси Фау Мермер Врвот Преносни Странична Маса Ноќна Маса Класичен Биро 4-Нозе Канцеларија Дневна Соба Црна+Триаголник

Оценка на клиентот:
DEN 1055.84

Износ
Залиха

Оваа странична маса користи висококвалитетен дрвен врв и цврст метал како рамка, што одговара на секој стил на украсување на домот. Модерен, но класичен за мешање со вашиот постоечки стил. Спецификации : Тип : Страничен Стил На Маса : Современа, Секојдневна Боја : Бел,Црн(Опционален)Материјал : Вештачки Мермер + Метални НозеДимензија На Производот t Detail : ве Молиме погледнете Ја Големината Капацитет на тежина На сликата : 150lbsfeartes : 1.Крајната маса со црна маса слична на мермер со 4 метални ногарки од темно злато, додава стилски стил со својот дизајн со чиста постава.2.Масата на оваа масичка има уникатен дизајн, моделот на неа не е ист што може да донесе повеќе свежина.3.Страничната маса е изработена од МДФ со мазна и еколошка обвивка, која е водоотпорна и лесна за чистење со крпа за чистење.4.Темно златните нозе на крајната маса за кафе имаат триаголна структура која е многу стабилна. Изграден со анти - ' рѓа, водоотпорен, цврст метал и облога во прав.5.Гумените влошки што не се лизгаат на нозете на масата за чај нудат поголема стабилност и избегнуваат гребење на подот.6.Табелата со акцент има класичен тон што ја надополнува секоја нијанса на софа или мебел, може широко да се користи во дневната соба, спалната соба, канцеларијата, студентскиот дом и други места.7.Можете да го користите како крајни маси, украсни дисплеи маси, ноќна маса, биро за лаптоп или држач за растенија.8.Оваа пренослива мала крајна маса заштедува простор и нејзината мала големина и чисти линии ќе го надополнат секој внатрешен дизајн.Пакет Вклучени : 1 x Чај Табела 1 x Инструкција1 x Додаток Торба (Други Додатоци не се вклучени) Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 1-2 см мерење отстапување поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Стил : Инспириран Од шик стилот, оваа странична маса со кружен врвен дизајн додава допир на модернаesетика, истовремено обезбедувајќи погодно решение за складирање на вашата спална соба, дневна соба и многу повеќе. Цврста и Издржлива : структурата на страничната маса е изработена од висококвалитетна и силна, издржлива рамка, така што страничната маса е цврста и издржлива. Материјал : Изработен од висококвалитетен висококвалитетен врв од вештачки мермер и метална рамка. Метална цевка во мат црна прашкаста обвивка. Мултифункционален : може да послужи како масичка за кафе, ноќна маса, крајна странична маса, троседна маса итн. Безбедно и Сигурно : крајната маса ќе ги заштити колената од модринки случајно предизвикани од остри агли и ќе создаде побезбедна средина за децата и вашите миленици до одреден степен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мини Спална Соба Мини Дрво Маса, Бела Мебел Статии Мебел Играчка, Дрвени Постелнина Маса Модел Играње Играчки За Деца Подароци

DEN 3.33

1 : 12 Моделиспецификација : Карактеристики : 1 Изработен од квалитетен дрвен материјал, кој е еколошки и н�

Ноќна Маса На фарма Со Приклучоци за Напојување, USB Порти, Странична Маса Со Ормар, Полица За Складирање, Крајна Маса за Спални

DEN 799.84

Карактеристики : ● Мултифункционални Сите Во Едно Оваа ноќна маса на фарма работи добро како ноќна маса

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.