• Ново
Добро Здравје Органска Долина Мек И Сирење Издувања 5. оз

Добро Здравје Органска Долина Мек И Сирење Издувања 5. оз

Оценка на клиентот:
DEN 256.16

Износ
Залиха

Нашата мисија Во Good Health® беше да обезбедиме вкусни, иновативни закуски по кои копнеете. Горди сме што ја воведуваме нашата нова ОРГАНСКА линија; закуски кои не штедат на вкусот или забавата. Направено од едноставни, вкусни состојки, добар health® е таа доверлива закуска во која може да ужива целото ваше семејство. Печените Пуфки од мек и Сирење се печат и се покриваат со органско сирење Од Органска Долина, овие крцкави, крцкави издувања со вкус на мек и сирење се забавни со лижење прсти што нема да сакате да ги спуштите. Печени и покриени со органско сирење Од Органска Долина, овие крцкави, крцкави пуфки со вкус на мек и сирење се забавни со лижење прсти што нема да сакате да ги спуштите. Овие вреќи за ужина се совршени за пакување ручеци, грицкање во движење и држење при рака секогаш кога ќе се појави желбата. Исто така одлично за патување, спортски настани и излети!. Уживајте во овие вкусни, крцкави помфрит од печено сирење без вина. Тие се готват без хидрогенизирани масла или вештачки бои и се направени со не-гмо состојки, без глутен, без маснотии и без кикирики и ореви и кошер сертифицирани. Кошер сертифициран.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.