• Ново
Шик Домашна Фрезија 3-Парче Геометриски Јорган Сет, Кралица, Сина

Шик Домашна Фрезија 3-Парче Геометриски Јорган Сет, Кралица, Сина

Оценка на клиентот:
DEN 559.84

Износ
Залиха

Вашиот кревет станува акцентно парче од моментот кога ќе го облечете јорганот Фрезија поставен Од Шик Дом. Комплетот за ватенка има волшебна испреплетена шема на илузија која изгледа цврсто од далечина, но станува хипнотизирачка кога ќе погледнете поблиску. Ќе ви се допадне да се завиткате во овој јорган колку што ќе ви се допадне да видите како изгледа во вашиот простор. Две соодветни шеми за перници го комплетираат изгледот. Вклучува 1 јорган, 2 шеми. Достапните бои се беж, сина, сива, виолетова. Упатства за нега : Сува чиста најпосакувана. Машина за перење, користете машина за предно натоварувач (или горниот натоварувач без агитатор) за да избегнете кинење. Користете Ладна вода во нежен циклус, исушете ја сувата ниска топлина или исушете ја на воздух. ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК КАДИФЕН МИКРОФИБЕР-јорганот е направен со врвен квалитет на памук-почувствувајте го четканиот микрофибер за неверојатен ноќен сон. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ПОЛНЕЊЕ-Овој Шик Домашен јорган е полнет со алтернативно синтетичко полнење. СТИЛ и УДОБНОСТ - Нашиот моден напред ватенка поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.