• Ново
Хеи_к Женски Летен Обичен Џеб Вратоврска Еластична Половината Плажа Спорт Солидна Печатење Кратки Панталони

Хеи_к Женски Летен Обичен Џеб Вратоврска Еластична Половината Плажа Спорт Солидна Печатење Кратки Панталони

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Женска Летна Лежерна Џебна Вратоврска Еластична Половината Плажа Спорт Со Цврст Принт Кратки Панталони Женска Летна Лежерна Џебна Вратоврска Еластична Половината Спортски Кратки Панталони Со Цврст Принт Карактеристика : Квалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен памук кој е лесен, дише и удобен за носење. Мекиот материјал се чувствува пријатно на кожата, што ја прави идеален избор за секојдневно носење. Елегантен Дизајн : дизајнот со цврст принт додава елеганција на овие кратки панталони, што ги прави идеални за секојдневни прилики. Еластичниот дизајн на половината и џебот додаваат на целокупниот изглед, истовремено обезбедувајќи одлична функционалност. Совршен За Лето : дизајнот со кратка должина е совршен за летната сезона, што ви овозможува да останете ладни и удобни во топлото време. Материјалот што дише и лабавото вклопување гарантираат дека ќе останете удобни дури и за време на спортски или активности на плажа. Разновидна Облека : можете да ја носите на плажа, шопинг или трчање. Овие панталони можат да бидат спарени со Маица или да ја облечат со блуза и потпетици. Разновидноста на овој производ овозможува да се носи во различни прилики. Различни Големини : Доаѓа во различни големини, што го олеснува наоѓањето на совршено вклопување за секого.Вклучете : 1 Х женски кратки панталони Бидете внимателни со горниот дел : миењето раце ќе го одржува подобро во добра состојба, не избелувајте Size Waist Length XS50cm/19.69"40cm/15.75"S53cm/20.87"40cm/15.75"M56cm/22.05"41cm/16.14"L59cm/23.23"41cm/16.14"XL62cm/24.41"42cm/16.54"XXL65cm/25.59"42cm/16.54"XXXL68cm/26.77"42cm/16.54" ✿Се Одликува со два предни џебови и прилагодливи понуди за влечење на половината додадена удобност. Мравки изработени од памук/полиестер,мека, удобна, здрава и дише ткаенина. ✿Оваа секојдневна дневна шорцеви карактеристики странични џебови,обезбедени манжетни, прилагодливи врвки половината нуди дополнителна удобност. Користи еластичен појас и прилагодлив кабел за влечење за прилагодено вклопување. ✿Стил на активна облека/Салон погоден за плажа,салон,патување, тренинг и дневни прилики.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пајл Мажи Со Еднобојна Класична Фит Летни Кратки Панталони Секојдневен Тренинг Облека За Плажа Празнични Мини Панталони Шорцеви

DEN 2.33

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Панталон

Машки Шорцеви Машки Летни Плус Големина Тенки Брзи Панталони За Плажа Секојдневни Спортски Кратки Панталони Спортска Сала, Пинк1,

DEN 319.20

менс 10 " основни шорцеви за трчање за обука, морнарица407з98, хх големи американски машки класични карго ш�

Рејлун Машки Летни Кратки Панталони Еластични Задници Со Половината Шорцеви За Плажа Со Висок Струк Брзо Сушење Мини Панталони

DEN 405.28

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Панталон

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.