• Ново
Машка изведба хибрид кратко

Машка изведба хибрид кратко

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Hybrid Short за перформанси на Wrangler е совршено кратко за удобност, функционалност и стил. Оваа лесна, но сепак издржлива кратка е направена од полиестер што отфрла вода и има страничен еластичен половината. Две безбедни џебови за грб и џебот од една страна ги прават одлични за безбедно носење на вашите работи. Хибриден перформанс на машката изведба на Wrangler. Лесен. Седи на природна половината. Хитови на коленото. Удобна страна еластична половината. Предно затворање на предвремено. Безбедни џебови за заварување на поштенски патенти. Една година гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.