• Ново
Време Во Бо Ново

Време Во Бо Ново

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Внатре во оваа кутија ќе најдете 96 картички за активност кои му овозможуваат на детето моментално да ги префрли вашите приоритети и да се фокусира на заедничка посебна активност. Играјте игра на табла, решете загатка, започнете семејно стебло, направете тврдина со ќебе, посетете ја вашата локална противпожарна станица или извршете чин на пеѕѕубезност што ќе донесе насмевка на лицето на странец. Едноставен писмен договор помеѓу вас и детето ги поставува основните правила според кои и двајцата ќе се придржувате.Исклучете го вашиот мобилен телефон и подгответе се за некое квалитетно време! Сезона по сезона, со овие инспирирани активности, ќе имате многу начини да направите спомени заедно.Што Е Време во Кутија? Подарок на посветено време, можност да пробате нови работи, начин да ја истражите уметноста и науката, шанса да планирате за иднината и да го разгледате минатото, начин да му кажете на детето во вашиот живот дека ви е важно - повеќе од било што! Фоксминд Време Во Кутија Игра : 1 или повеќе играчи. Создава квалитетни моменти со семејството. Ги зајакнува афективните и социјалните врски. Го охрабрува детето да чита. Договор помеѓу детето и родителот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Црвени Знамиња Експанзија-Скајбоунд Игри, Празник Експанзија Палуба На Црвени Знамиња Играта За Возрасни Карти На Ужасни Датуми

DEN 479.20

НЕКОЛКУ ЏУЏИЊА ЗА СКЛОПУВАЊЕ Сега сите овие совршени датуми ќе имаат недостатоци како : Удира секоја ба�

Фоксминд Игри: Слем Зборови, Лесни За Учење, Интерактивни, Семејни, Забавна Социјална Игра, Лесно Преносливи, Играат Насекаде

DEN 2.67

Ја играат тресат и Слем зборпребарување игра! Протресете ја чашата, треснете ја за да откриете 3 букви Бр

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.