• Ново
Солиден Гребен 13462. Седиште, Заден, Преклопен Пад, Црн Тексас; 76-џип СИ Џеј Вранглер ЈЈ Одговара избери: 1977,1979-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП

Солиден Гребен 13462. Седиште, Заден, Преклопен Пад, Црн Тексас; 76-џип СИ Џеј Вранглер ЈЈ Одговара избери: 1977,1979-АМЕРИКАНСКИ

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Ви треба повеќе простор за складирање во задниот дел на Вашиот Џип? Едноставно преклопете го И превртете го Цврстиот Гребен Задниот Преклоп и Седиштето за Превртување и создавате моментален товарен простор. Секое седиште е изградено од издржлив винил од автомобилско одделение, дизајниран да одговара на внатрешноста на вашите возила и сите предни седишта на Солиден Гребен. Секоја рамка е обоена во прав и заварена за да бидете сигурни дека може да ги однесе тие авантури надвор од патот. Пакетот од Пена што се користи на сите Солидни Седишта на Гребенот е исклучително густ за долг живот, но доволно мек за вистинска удобност. Инсталирањето е лесно со прицврстувања на постојните точки за монтирање и потребно е минимално дупчење. Практично преклопување и паѓање. Внатрешноста одговараше на издржлив винил. Челик Обложен Во Прав. Дополнителни Карактеристики Боја : Црн Тексас. Материјал : Винил. Одговара Изберете : 1989-1995 ЏИП WRANGLER / YJ 1987-1988 ЏИП WRANGLER 1976-1978,1980-1986 ЏИП ЏИП 1977,1979 - 1980 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП 1981-1985 ЏИП SCRAMBLER и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.