• Ново
Исечете ги плетените панталони со џебови со џебови

Исечете ги плетените панталони со џебови со џебови

Оценка на клиентот:
DEN 599.36

Износ
Залиха

Удри како и облечете се на повторување. Плетни панталони на Scoop Scuba нудат удобност за време на викендот со полски работен ден. Супер-мекото со вклопување дизајнирано да се движи со вас, овие панталони лесно се транзитираат низ сезоните. Пробајте ги со џемпер за пријатна изглед или мета и тексас јакна за обичен уличен стил. Исклучиво на. Материјал : 50% полиестер/43% рајон/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11.5 ”и носи големина S. одговара : опуштено; права нога. Подигнување и инсејм : среден пораст; 26 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Супер-мека; Опремени манжетни. Скуба плете панталони со џебови за жени од лажичка. Лажичка : Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.