• Ново
Одете создадете пенлив сребрен сјај, Оз

Одете создадете пенлив сребрен сјај, Оз

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Направете ладни обрасци и дизајни што искра и сјаат на која било површина со примена на GO, создадете лепак за пенлив сребрен сјај. Само тресете го шишето за да додадете непосредна искра и блескава боја на вашите занаетчиски проекти со сјај! Нанесете на повеќе занаетчиски површини како што се хартија, дрво, пластика и повеќе. Сјајот работи најдобро кога се користи со лепак, лепила лента или влажна боја. Во повеќето случаи се чисти лесно со сапун и вода. Одете креирајте пенлив сребрен сјај, 16 мл . : Облечете ја секоја површина брза и лесна со пенлив сјај. Одлично за големи проекти, домашен декор, сезонски украси и проекти за уметност и занаетчиство . Пријавете се на повеќе занаетчиски површини како што се хартија, дрво, пластика и многу повеќе. Едноставно тресете ја теглата за да се нанесете на вашата површина. Сјајот работи најдобро кога се користи со лепак, лепила лента или влажна боја. Одлично за складирање и во движење. Охрабрува креативност, оригиналност и имагинација. Содржина : 1 сребрен сјај шејкер. Опсег на возраст : 6 години и повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.