• Ново
Една Девојка Само Руменило-Само Природно

Една Девојка Само Руменило-Само Природно

Оценка на клиентот:
DEN 68.80

Износ
Залиха

Исклучително пигментирано руменило во прав тоа е едноставно прекрасно! Достапна во импресивен асортиман на бои, оваа колекција од 16 руменила се движи од меко сива до актови што се носат до смели и светли нијанси. Мешана, градежна боја во мат и треперливи завршетоци. Мека и свиленкаста формула е долга носење сигурно ќе ве остави-само црвенило " цела ноќ. Достапна во импресивен асортиман на бои оваа колекција од 16 руменила се движи од меко сива до актови што се носат до смели и светли нијанси. Мешана, градежна боја во мат и треперлива завршница меката и свиленкаста формула е долга носење сигурно ќе ве остави-само вцрвенето " цела ноќ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.